behtarinhair
صفحه نخست         تماس با مدیر         پست الکترونیک        RSS         ATOM
 
 


خبرگزاری مهر: احمد امیرآبادی فراهانی ظهر پنج‌شنبه در اولین همایش حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان قم که با حضور استاندار قم و معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و برخی دیگر از مسئولان استان برگزار شد، گفت: رعایت حقوق تولیدکننده و مصرف کننده یک ارتباط دو سویه و متقابل است.

وی با اشاره به دیدار نمایندگان مجلس با مقام معظم رهبری، اظهار کرد: ایشان بر تولید کالای ایرانی با هویت و خلاقیت ایرانی تأکید دارند و از تولیدکنندگان خواسته‌اند که تا حد ممکن به سمت تولید کالاهای کپی و مونتاژی نروند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش دولت در حمایت از تولیدکنندگان و کاهش هزینه‌های تولید، گفت: دولت می‌تواند در بخش ارائه رایگان انرژی و ایجاد تسهیلات ویژه در مالیات عملکرد به بخش تولید کمک کند.

امیرآبادی با بیان اینکه طرح انرژی رایگان و عدم دریافت مالیات عملکرد میان مجلس و دولت به شور گذاشته خواهد شد، اظهار کرد: اجرای این طرح‌ها با قبول شرایطی مانند اشتغال‌زایی واحدهای تولیدی برای دولت هزینه چندانی ندارد.

وی با گلایه از اوضاع نا بسامان نحوه دریافت مالیات بر ارزش افزوده، گفت: متأسفانه این مالیات را تولیدکنندگان به جای مصرف کنندگان تقبل می‌کنند که حتی بعضاً چند برابر نرخ معمول است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه در کشورهای توسعه یافته رعایت حقوق مصرف کننده در اولویت برنامه‌های اقتصادی است، افزود: رعایت حقوق مصرف کنندگان و ارتقای تولید کالا در نهایت به نفع تولیدکنندگان و توسعه بهره‌گیری از کالای داخلی می‌شود.

خدمات پس از فروش در ایران مطلوب نیست

وی با بیان اینکه خدمات پس از فروش در ایران مطلوب نیست، گفت: نقطه قوت برندهای معتبر خارجی خدمات مطلوب پس از فروش است.

امیرآبادی خدمات پس از فروش را بهترین روش برای تبلیغ و معرفی کالا ارزیابی کرد و گفت: اگر رفتار مناسبی در ارائه خدمات و پاسخگویی به مشتری نباشد نمی‌توان روی اشاعه حمایت از کالای ایرانی تکیه کرد.

وی از مردم خواست در خرید و استفاده از کالای ایرانی سعه صدر به خرج داده و برخی ضعف‌ها را تحمل کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در ادامه با انتقاد از پیام رسان‌های خارجی موجود در کشور گفت: الآن مدیر پیام رسان تلگرام که هیچ جا و مکان و هویت شناخته شده‌ای ندارد رئیس جمهور ۲۰۰ میلیون کاربر شده است و همه را بازیچه خود کرده است.

پیام رسان‌های خارجی هیچ امنیتی ندارند

وی با اشاره به فرمایش رهبری در خصوص حفظ حرمت حریم خصوصی مردم، گفت: پیام رسان‌های خارجی هیچ امنیتی نداشته و پاسخگوی حرکات خود نیستند.

امیرآبادی با تأکید بر اینکه نقش پیام رسان‌هایی مانند تلگرام در ایجاد نا امنی و نفوذ در حوادث سال گذشته مجلس مؤثر بوده است، گفت: البته پیام رسان‌های داخلی که قرار است جایگزین شوند باید با رعایت امنیت و حریم خصوصی و افزایش کیفیت خدمات دهی مردم را قانع کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای توسعه و حمایت از کالاهای ایرانی باید همت و همراهی مردم، مسئولان و تولید کنندگان باشد، گفت: باید کسانی وارد حوزه تولید کالا شوند که تخصص داشته باشند.لینک منبع

مطلب تلگرام، امنیت مردم ایران را به بازیچه گرفته در سایت مفیدستان.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :تحقیقات جدید اثبات کرد برای اینکه میکروبیوم بدنتان برای علم مفید باشد لازم نیست حتما خود شما هم زنده باشید! در حقیقت محققان بعد از سال‌ها تحقیق و بررسی بر روی باکتری‌های موجود در بدن افراد زنده، اکنون به فکر انجام اکتشاف آنها در بدن مرده‌ها افتاده‌اند.

دانشمندان اعلام کردند که انجام تحقیقات بر روی میکروبیوم پس از مرگ (Postmortem Microbiome)، نه تنها برای علوم پزشکی قانونی مفید است بلکه به درک بهتر وضعیت سلامت جوامع بزرگ انسانی که به طور مستقیم با نحوه زندگی و عمر انسان‌ها مرتبط است نیز کمک خواهد کرد. در این مطالعه جدید که مقاله آن به تازگی در مجله Nature Scientific Reports به چاپ رسیده، اعلام شده است که با دانستن وضعیت میکروبیوم افراد بعد از مرگ (مجموعه میکروارگانیسم‌های همزیست در بدن انسان)، می‌توان با اطمینان شرایط قلب و بیماری‌ قلبی دیگر افراد را پیش‌گویی نمود.

در این رابطه جنیفر پچال، متخصص انسان‌شناسی پزشکی قانونی و اکولوژی میکروبی و سرپرست تیم تحقیق از دانشگاه ایالتی میشیگان، ابراز داشت، این یافته بدین معنا است که بررسی وضعیت میکروبیوم پس از مرگ، می‌تواند به محققان در پایش سطح سلامت عمومی افراد جامعه کمک مهمی نماید و به ابزار موثری برای ارزیابی سلامت افراد زنده تبدیل گردد.

در این مطالعه، محققان وضعیت میکروبیوم پس از مرگ را در ۱۸۸ جسد واقع در مرکز آزمایشات پزشکی Wayne County دیترویت مورد بررسی قرار دادند. محققان دریافتند بخش‌های مختلف بدن انسان دارای مجموعه‌های متفاوتی از انواع باکتری‌ها است. به عنوان مثال باکتری‌هایی که تمایل دارند در دهان رشد و زندگی کنند با باکتری‌هایی که در چشم‌ها، بینی یا گوش‌ها یافت می‌شوند، متفاوت هستند. در حقیقت چندین مجموعه مجزای باکتریایی در بدن افراد زنده، دیده می‌شود.

همچنین محققان دریافتند که مجموعه‌های میکروبیوم با گذشت زمان تغییر خواهند کرد. بر همین اساس نتایج نشان داد که در طی ۴۸ ساعت اول بعد از مرگ، میکروبیوم وضعیت نسبتا پایدار و ثابتی دارد اما بعد از گذشت مدت طولانی‌تر علائمی از تغییر و دگرگونی از جمله کاهش کلی تنوع باکتریایی در جسد به چشم می‌خورد.

اریک بن‌باو از دیگر متخصصان حاضر در این تحقیق اشاره کرد این رخداد چیزی است که ما به آن کرونومتر میکروبی (The microbial stopwatch) می‌گوییم و بر اساس این ساعت زیستی، می‌توانیم مدت زمانی که از موقع مرگ گذشته است را تعیین نماییم. زیرا میکروبیوم فرد مرده بعد از گذشت دو روز از زمان مرگ، دچار تغییر خواهد شد.

به علاوه میکروبیوم پس از مرگ می‌تواند مدارکی دال بر داشتن بیماری‌ قلبی در زمان زنده بودن فرد را در اختیار متخصصان قرار دهد. به این ترتیب محققان توانستند ارتباط بین بیماری قلبی و کاهش تنوع باکتریایی در میکروبیوم بعد از مرگ را کشف نمایند. در این تحقیق ثابت شد بیشتر افرادی که دارای بیماری‌ قلبی بوده‌اند، در میکروبیوم پس از مرگشان میزان بسیار بالاتری از باکتری روتیا (Rothia) نسبت به فرد سالم مشاهده شده است. این باکتری گرم‌مثبت بی‌هوازی موجب تضعیف سیستم ایمنی و عفونت‌های قلبی می‌گردد که در نهایت به بیماری قلبی منجر می‌شود.

دانشمندان ابراز امیدواری کرده‌اند که با انجام تحقیقات و بررسی‌های بیشتر بر روی میکروبیوم پس از مرگ، در آینده بتوان به وضعیت سلامت انسان‌ها و بهبود آن به خصوص در مناطقی از جهان که دارای محرومیت‌های پزشکی است، کمک شایانی نمود. آنها در مقاله خود اعلام داشتند با گسترش این تحقیق و توسعه داده‌هایی از این دست در آینده نزدیک، ممکن است سبب تغییر نگرش به داده‌های میکروب‌شناسی پس از مرگ و ضامن فراهم آوردن بینشی نوین برای ارتقای سطح سلامت جوامع شود و حتی نقشی حیاتی در بهداشت عمومی ایفا کند.لینک منبع

مطلب محققان اعلام کردند میکروبیوم مردگان به درک وضعیت سلامت افراد زنده کمک می‌کند در سایت مفیدستان.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :خواب شب از خواب هایی است که به شدت توصیه شده است واگر شب نتوانیم بخوابیم در طول روز نا آرام و عصبی می شویم. ممکن است به دلایل مختلف از جمله استرس و فکرو خیال دچار بی خوابی شبانه شویم. اما برایدرمان بی خوابی شبانه چه کار باید بکنیم؟ برای درمان بی خوابی شبانه روش های مختلف شیمیایی و ستی وجود دارد، روش های خانگی درمان بی خوابی شبانه اثرات سو کمتری نسبت به روش های شیمیایی آن دارد.

بی خوابی شبانه

نارنگی بخورید و خواب خوش ببینید!

نارنگی حاوی پروتئین، چربی، قند، مقدار زیادی فسفر، کلسیم است. این میوه خوشمزه حاوی مقدار زیادی منیزیم است و از این طریق در فعالیت عضلانی، دستگاه گوارش و سیستم عصبی موثر است. نارنگی مسکن اعصاب است و برای کلیه بیماران مفید است. اگر می‌خواهید شب راحت بخوابید چند تکه نارنگی بخورید.

شب‌ها راحت بخوابید

گل گاوزبان گیاهی آرام بخش است و می‌تواند به درمان بی‌خوابی به ویژه در افرادی که صفراوی مزاج هستند، کمک کند البته افرادی که فشار خون آن ها بالاست نباید از گل گاوزبان استفاده کنند زیرا مصرف این گیاه فشار خون را بالا می برد. دم نوش گل گاو زبان را به دلیل گرم بودنش به همراه لیمو عمانی مصرف کنید.

داروی شفابخش بی‌ خوابی شبانه

برگ درخت گلابی یکی از روش‌های خانگی درمان بی خوابی است. کافی است ۱۲۰ گرم از برگ خشک این درخت را در یک لیتر آب جوش به مدت زمان ۲۰ دقیقه دم کنید. نتیجه آن را خواهید دید.

معجون قبل از خواب

در گذشته‌ها برای درمان اختلالات خواب به مصرف یک لیوان شیر گرم که در آن یک قاشق غذاخوری عسل حل شده باشد، اشاره شده است. این موضوع به ویژه به خانم‌های بارداری توصیه می‌شود که به دلایل مختلفی مثل سنگین شدن در ماه‌های آخر، مشکلات گوارشی، کمردرد و … خواب شبانه راحتی ندارند.

بی خوابی شبانه

بررسی دلایل بی خوابی شبانه

پس از همین امشب نیم ساعت پیش از خواب این معجون را امتحان کنید و منتظر نتیجه باشید.
البته نکته مهم این است که زود به رختخواب بروید نه اینکه مثل شب‌های گذشته دیر وقت بخوابید.

خواب با کیفیت با مصرف مواد غذایی مرطوب

متخصصان طب سنتی توصیه می‌کنند که غذاهای مرطوب می‌تواند آب بدن را تامین و در نهایت منجر به خواب با کیفیت تری شود. به اعتقاد آنها افرادی با مزاج گرم باگنجاندن کاهو، جو و بادام خام به برنامه غذایی‌شان می‌توانند میزان رطوبت مورد نیاز بدن خود را تامین و به درمان بی‌خوابی کمک کنند.

بنابراین اگر در طول تابستان عادت کرده‌اید تا دیر وقت بیدار بمانید کافی است یک و نیم ساعت پیش
از خواب یک ظرف سالاد کاهو بدون سس بخورید. ادامه این روند به مدت یک هفته تا ۱۰روز ریتم خواب
شما را به حالت طبیعی برمی‌گرداند.

نوشیدنی خواب آور

همانطور که گفته شد تامین آب بدن می‌تواند خواب خوب را در پی داشته باشد. افرادی که با مشکل
بی خوابی مواجه هستند باید طی روز زیاد آب بنوشند تا رطوبت در بدن شان بالا برود.
البته نوشیدن آب یا مایعات نباید در ساعت های پایانی شب باشد چون باعث ابتلا به تکرر ادرار
و در نهایت بی خوابی می شود.

حمام گیاهی برای درمان بی خوابی شبانه

حمام سنبل الطیب نیز یکی از خواب آورترین روش های طبیعی برای افراد مبتلا به اختلال بی خوابی است. تنها کافی است جوشانده میزان مساوی از سنبل الطیب و بابونه را درون وان حمام بریزید و پیش از خواب ۳۰ دقیقه در آن دراز بکشید.

روغن‌های معطر

روغن‌های معطر موجود در دانه‌ های شوید به عنوان یک آرامبخش و خواب آور ملایم عمل می‌ کنند.
فلاونوئید‌ها و ویتامین‌های B موجود در این روغن‌های گیاهی، ترشح برخی آنزیم‌ها و هورمون‌های آرامبخش و خواب آور
را در بدن تحریک می‌کنند. این اثرات موجب می‌شود که در شب راحت و خوب بخوابید و به درمان بی خوابی کمک می‌کند.

طلای سرخ مصرف کنید!

تحقیقات نشان می‌دهد که از شربت زعفران می‌توان برای رفع بی‌خوابی‌های منشاء تحریکات مغزی استفاده کرد. زعفران باعث سهولت هضم غذا نیز می‌شود. این گیاه به علت اثر بی‌حس کننده آن بر روی اعصاب ریوی، مسکن سرفه در برونشیت‌های مزمن است.

به خواب عمیق فرو روید

در منابع طب سنتی اشاره شده نوشیدن عرق بیدمشک خنک، پیش از آنکه ساعت خواب فرا برسد تاثیر زیادی
در بهبود کیفیت و عمق خواب دارد. همچنین نوشیدن دمنوش به لیمو و نبات یکی دیگر از روش‌های طبیعی
است که می‌تواند جایگزین مناسبی برای قرص‌های خواب آور باشد. برای تهیه آن می توانید یک قاشق به لیموی

خشک شده را با ۲ لیوان آب دم کنید.

بی خوابی شبانه

عوارض بی خوابی شبانه

در شغل خود موفق باشید

افرادی که مشاغل سخت و دشوار دارند و میزان فشار و استرس کاری آنها زیاد است، بهتر است در طول روز یک یا ۲ لیوان از چای یا جوشانده گیاه اسطوخودوس میل کنند. نوشیدن این چای به آنها کمک می کند تا به افزایش توان سیستم عصبی خود کمک کنند.

گیاه اسطوخودوس به دلیل خواص مثبتی که در زمینه کنترل استرس دارد، می تواند سیستم عصبی بدن را در برابر حمله های عصبی یا تنش های اضطرابی ایمن کرده و یک ریلکس کننده گیاهی بسیار مفید برای پیشگیری از بروز حمله‌های عصبی باشد.

افسردگی و بی خوابی در شب را درمان کنید

یکی از روش‌های خانگی درمان بی خوابی شبانه استفاده از بهار نارنج است. بهار نارنج گیاهی است که می تواند
برای افرادی که به مشکل بی خوابی و افسردگی به صورت هم زمان مبتلا هستند، مناسب باشد.
درواقع این گیاه بیشتر مناسب سوداوی مزاج هاست. برای درست کردن دم نوش بهار نارنج،
کافی است ۱۵ گرم از آن را داخل قوری ریخت و ۱۰ تا ۳۰ دقیقه دم کرد و پس از صاف کردن نوشید.

ماساژ درمانی

ماساژ درمانی به مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه پیش از خواب تاثیر زیادی در بهبود کیفیت خواب دارد. این ماساژ باید با فشار کم و به صورت دورانی روی عضلات ستون فقرات انجام شود و چه بهتر که این ماساژ با روغنی مانند روغن زیتون یا روغن بنفشه همراه باشد.

حقایقی جالب درباره دلایل بی خوابی شبانه بخوانید

بی خوابی دلایل متعددی می تواند داشته باشد و از نظر محققان کامل شدن قرص ماه می تواند یکی از
آن دلایل باشد. محققان در بوداپست کشف کرده اند که ماه می تواند بر اختلالات خواب و همینطور سلامت روانی
انسان ها تاثیر داشته باشد و در زمانی که ماه کامل در آسمان می درخشد، خواب زنان و مردان سبک تر از بقیه روزها می شود.

محققان می گویند گوشی بازی قبل از خواب گذشته از تاثیرات منفی که بر مغز می گذارد، می تواند کیفیت خواب شما را پایین بیاورد و باعث بی خواب شدن تان شود.ا

متخصصان می گویند در بسیاری موارد خود افسردگی هم می تواند باعث بی خواب شدن شما شود.

محققان می گویند بسیاری از کسانی که بی خواب هستند و یا در میانه شب بارها بیدار می شوند، از مشکل پر بودن مثانه در شب رنج می برند و پس از دستشویی رفتن و روشن کردن چراغ خواب از سرشان می پرد.

الو دکتر , باشگاه خبرنگارانلینک منبع

مطلب روش‌های ساده خانگی برای درمان بی خوابی شبانه در سایت مفیدستان.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


پنجشنبه 16 فروردین 1397 :: نویسنده : نویسنده Ž


حلوا با آرد ذرت، دسری خوشمزه برای مراسم مختلف است که می توان آن را با شکر درست کرد یا از خرما برای شیرین کردن آن استفاده نمود. در این مقاله با طرز تهیه انواع حلوا با آرد ذرت آشنا خواهید شد.

حلوا با آرد ذرت را می‌توان در گروه دسر‌های ایرانی قرار داد. هر چند در آشپزی ایرانی مقوله‌ای به نام دسر نداریم ولی خوردنی‌های شیرینی که در پایان غذا یا برای تفنن خورده می‌شوند فراوان هستند و با اندکی دستکاری می‌توان آن‌ها را به صورت مجموعه‌ای از دسر‌های متنوع درآورد و به قیاس “پیشارک” آن‌ها را “پسارک” نامید.
در تهیه حلوا از آرد، شکر و روغن استفاده می‌شود و می‌توان آن را با انواع آرد نظیر آرد گندم، آرد ذرت یا آرد برنج تهیه کرد. در این مقاله قصد داریم شما را با طرز تهیه انواع حلوا با آرد ذرت آشنا نمائیم؛ با ما همراه باشید.
تزئین حلوا

طرز تهیه حلوا با آرد ذرتموا لازم برای تهیه حلوا با آرد ذرت
آرد ذرت 3 پیمانه
خرمای بدون هسته 500 گرم
روغن 2 پیمانه
کره 2-3 قاشق غذاخوری
پودر دارچین به میزان دلخواه

دستور تهیه به روش اول

 1. آرد را با روغن در تابه بریزید و روی حرارت ملایم با قاشق چوبی هم بزنید تا به رنگ قهوه‌ای باز درآید.
 2. کره را اضافه کنید و هم بزنید، سپس خرما را اضافه کرده و زیر و رو کنید.
 3. وقتی که خرما نرم شد آن را روی حرارت ملایم با پشت قاشق ورز دهید تا با آرد و روغن مخلوط شود و یه صورت خمیر یک دستی درآید.
 4. حلوای داغ را در بشقاب پهن کنید، به شکل دلخواه تزیین کنید، سپس روی آن اندکی دارچین بپاشید.
 5. این حلوا را به صورت داغ یا خنک سرو کنید.
 6. به این حلوا در مرحله پیش از برداشتن می‌توان ۱۵۰-۱۰۰ گرم مغز گردوی درشت کوب اضافه کرد، یا روی آن را با مغز گردو آرایش کرد.
 7. گاهی به این حلوا ماست هم اضافه می‌شود.

حلوا با آرد ذرت
موا لازم برای تهیه حلوا با آرد ذرت
آرد ذرت 1 پیمانه
شکر 1 پیمانه
روغن 1 پیمانه
گلاب 1 پیمانه
زعفران دم کرده 2 قاشق غذاخوری


دستور تهیه به روش دوم

 1. شکر را با اندکی زعفران در گلاب بریزید، روی حرارت ملایم حل کنید و آن را داغ نگه دارید.
 2. آرد و روغن را در تابه روی حرارت ملایم با قاشق چوبی هم بزنید تا آرد به رنگ قهوه‌ای پخته درآید.
 3. آرد را از روی حرارت برداشته و گلاب داغ را کم کم به آن اضافه کنید و هم بزنید.
 4. وقتی که مخلوط یکدست شد، در بشقاب پهن کنید، آن را تزیین کرده و اجازه دهید تا خنک شود.

حلوا با آرد ذرت
موا لازم برای تهیه حلوا با آرد ذرت
آرد ذرت 2 پیمانه
شکر 1 پیمانه
روغن 1 پیمانه
گلاب 1/2 پیمانه
زعفران دم کرده 2 قاشق غذاخوری


دستور تهیه به روش سوم

 1. شکر، زعفران و گلاب را در ۱ پیمانه آب داغ حل کنید و داغ نگه دارید.
 2. آرد و روغن را در تابه بریزید و روی حرارت ملایم هم بزنید تا به رنگ قهوه‌ای باز درآید (آرد را می‌توان تا رنگ قهوه‌ای پخته تفت داد).
 3. شیره شکر را اضافه کنید و هم بزنید تا یکدست شود، سپس حلوا را از روی حرارت بردارید.
 4. حلوای داغ را در بشقاب پهن کرده، تزیین کنید و فرصت دهید تا خنک شود.
 5. به شربت این حلوا می‌توانید یک قاشق مرباخوری زنجبیل ساییده اضافه کنید.
 6. این حلوا را می‌توانید با سه آرد گندم، ذرت، و برنج به نسبت مساوی درست کنید، در پوسته تارت قرار داده و روی آن را تزیین کنید که به حلوای سه آرد معروف است.

حلوا با آرد ذرت در پوسته تارت
موا لازم برای تهیه حلوا با آرد ذرت
آرد ذرت 1 پیمانه
پودر کاکائو 1 قاشق سوپخوری
شکلات تخته ای 120 گرم
شکر 3/4 پیمانه
آب 1 پیمانه
شیر 1 پیمانه
کره 80 گرم
روغن 2 قاشق سوپخوری
نمک 1/4 قاشق چایخوری


دستور تهیه به روش چهارم

 1. شیر، آب و شکر را در قابلمه ریخته و روی حرارت قرار دهید تا شکر حل شود.
 2. پودر کاکائو را اضافه کرده و حدود ۵ دقیقه روی حرارت ملایم هم بزنید تا مواد شروع به جوشیدن کنند.
 3. شکلات خرد شده را اضافه کرده و از روی حرارت بردارید.
 4. شربت را هم بزنید تا شکلات حل شود.
 5. آرد و روغن را در تابه، روی حرارت ملایم تفت دهید تا به رنگ قهوه‌ای باز درآیند و سپس کره را اضافه کنید.
 6. حدود ۴۵-۴۰ دقیقه به تفت دادن ادامه دهید و سپس آن را از روی حرارت برداشته و نمک را اضافه کنید.
 7. شربت را به تدریج به آرد اضافه کرده و هم بزنید تا یکدست شود.
 8. حلوا را در ظرف مورد نظر پهن کرده و به شکل دلخواه تزیین کنید.لینک منبع

مطلب طرز تهیه حلوا با آرد ذرت (۴ روش) در سایت مفیدستان.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


خبرگزاری ایرنا: مشاور رییس سازمان خصوصی‌سازی گفت: سود سهام عدالت کارکنان شاغل در دستگاه های اجرایی، بازنشستگان کشوری و لشکری و تامین اجتماعی(به عنوان گروه بیستم از مشمولان) تا پایان فروردین ماه امسال تسویه ...

مطلب زمان تسویه سود سهام عدالت مشمولان گروه بیستم در سایت مفیدستان.


لینک منبع و پست :زمان تسویه سود سهام عدالت مشمولان گروه بیستم
http://mofidestan.ir/%d8%b2%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%aa%d8%b3%d9%88%db%8c%d9%87-%d8%b3%d9%88%d8%af-%d8%b3%d9%87%d8%a7%d9%85-%d8%b9%d8%af%d8%a7%d9%84%d8%aa-%d9%85%d8%b4%d9%85%d9%88%d9%84%d8%a7%d9%86-%da%af%d8%b1%d9%88%d9%87/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : نویسنده Ž
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic